غرفه سازی

طراحی و گرافیک

واحد طراحی گرافیک یسنا، با درک اهمیت فوق العادۀ ارتباط تصویری در بازاریابی و تبلیغات، اقدام به ایجاد آتلیـه پرتوان طراحی گرافیــک درون سازمانی نمـوده است. در این آتلیه گروهی از خلاق ترین طراحان گرافیـک ایران و با ایده های بکر و توانمندی های هنری و فنی خود، نقش موثری را در تثبیت هویت بصری برندهای مشتریان داشته اند.

برخـی از خدمات این واحد عبارتنـد از :

·         طراحی نشانه (لوگو) و نوشته نوشتاری (لوگو تایپ)
·         طراحی مجموعه ی اوراق اداری
·         طراحی پوستر، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی
·         طراحی تابلوهای تبلیغاتی با فرم ها و ایده های نو در تبلیغات محیطی
·         خلق شعار و پیام های تبلیغاتی باتوجه به مفهوم ارتباطی، رسانه و مخاطب پیام
·         طراحی بسته بندی محصولات و طراحی تندیس
·         طراحی هویت بصری برند
·         صفحه آرایی و فرم بندی مجلات و نشریات
·         طراحی اوراق بهادار و گواهینامه
·         طراحی پیکتوگرام تصویری
·         عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
اعتماد به نوآوری و ایجاد تفاوت در بازار تجارت امروزی تفکری است که متقاضیان زیادی دارد ولی چگونگی اجرا و پیاده سازی آل و همچنین توانایی دیدن فضاهای جدید و بکر در مقوله ی جذب مشتریان وفادار،رمز موفقیت است.دیدن فضاهایی که دیگران نمی بینند وجه تمایز شما را در بازار رقابتی تضمین می کند.
حال این سوال مطرح می شود که چگونه می توان به این مهم دست یافت؟؟؟
راه حل پیروزی در یافتن “مسیری متفاوت” است.مسیری متفاوت در معرفی نام تجاری (برند) به مصرف کنندگان و مشتریان خرد و کلان. بدیهی است که برای “دستیابی به متفاوت بودن” خلاقیت و نوآوری لازمه ی کار خواهد بود چراکه در سایه ی خلاقیت و نوآوری است که “افکار و ایده های بزرگ” نمایان خواهند شد.
از این رو کارشناسان زبده در مجموعه واحد طراحی و چاپ یسنا،  با اتکا به مبانی خلاقیت و نوآوری در ارائه ی ایده های بکر تبلیغاتی و همچنین با در  اختیار داشتن بروزترین تجهیزات و ماشین آلات چاپ،بسته بندی و برش همراه کارآفرینان ایرانی در فضای رقابتی کسب و کار هستند.
واحد طراحی و چاپ یسنا با رویکرد ارائه ی خدمات نوین در صنعت چاپ و تبلیغات،همراه همیشگی صنعت و تجارت ایران بوده است و علاوه بر تلفیق رنگ و ذوق هنری با رعایت اصول حرفه ای تبلیغات، جایگاه شایسته کسب و کار شما کارآفرینان را در میان رقبای تجاری تثبیت خواهد کرد.

“موفقیت همین نزدیکی است”