غرفه سازی

غرفه سازی در کیش

غرفه سازی در کیش:

مجری مستقیم غرفه سازی در کیش می باشد، این گروه با کارگاه مستقر در جزیره زیبای کیش بصورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به ساخت غرفه های نمایشگاهی در این جزیره زیبای خلیج فارس می نماید. در صورت نیاز به سفارش غرفه سازی در کیش از هر نقطه از ایران و جهان می توانید با دفتر مرکزی این شرکت در تهران هماهنگ شوید.

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش متولی برگزاری نمایشگاهها در منطقه آزاد کیش می باشد. مرکز بین المللی نمایشگاههای کیش در سه سالن به مساحت ٢١٠٠٠ متر مربع در مجاورت فرودگاه بین المللی کیش واقع شده است. از این مکان برای برگزاری نمایشگاههای بزرگ و برگزاری چند نمایشگاه همزمان استفاده می گردد. مکان دیگری که برای برگزاری نمایشگاههای کوچک در نظر گرفته شده است ، در مرکز شهر در سالن تالار شهر می باشد. مشارکت کنندگان در این نمایشگاه جهت مشارکت و عرضه کالاهای نمایشگاهی بایستی با برگزارکننده نمایشگاه تماس گرفته و از تسهیلات و نحوه ورود کالای نمایشگاهی و مقررات گمرکی مربوطه اطلاع حاصل نمایند. آدرس : جزیره کیش ، بلوار ساحل ، مرکز همایشهای بین المللی کیش ، مدیریت همایشها و نمایشگاههای شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش


این شرکت آمادگی کامل در طراحی، ساخت و تجهیز غرفه های نمایشگاهی در تمامی شهرهای ایران را دارد. غرفه سازی در جزیره زیبای کیش از جمله خدماتی است که تیم ما با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

غرفه سازی در جزیره کیش، ساخت غرفه در نمایشگاه جزیره کیش، نمایشگاه بین المللی کیش


آدرس وب سایت: www.kishfair.com

نمایشگاه سمپوزیوم فولاد کیش 1400

۰۴