غرفه سازی

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست ۹۴ تهران

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست ۹۴ تهران

نمایشگاه بین المللی محیط زیست ۹۴ تهران پانزدهمین دوره

تاریخ شروع: شنبه ۱۲ / ۱۰ / ۱۳۹۴
تاریخ پایان: سه شنبه ۱۵ / ۱۰ / ۱۳۹۴
نوع نمایشگاه: بین الملی
تلفن روابط عمومی: ۸۸۵۵۲۸۷۶
وب سایت: www.mtadbir.com
تلفن: ۸۸۵۵۲۸۷۶
آدرس: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی محیط زیست ۹۴ تهران پانزدهمین دوره ، ۱۲-۱۵دی ۹۴ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با شعار اقتصاد سبز، اقتصاد مقاومتی با حضور معاون اول رییس جمهوری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، وزرای محیط زیست کشورهای روسیه، لبنان و قائم مقام وزیر محیط زیست ژاپن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شد.

رییس ستاد برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه گفت:نمایندگان ۱۳ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، لهستان، سویس، اتریش، فنلاند، نیوزلند، کانادا، انگلیس، بلژیک، ایتالیا، ترکیه، سوئد و فرانسه در این نمایشگاه حضور دارند.

مجید فدایی گفت:این نمایشگاه در مساحتی بیش از ۱۶ هزار متر مربع و در سالن های ۳۸، ۴۰، ۴۱ و میلاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و شرکت های داخلی و خارجی جدید ترین و آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و فناوری های خود در زمینه محیط زیست و صنایع مرتبط در بخش های تولیدی و خدماتی را ارایه می کنند.

وی ادامه داد:بستر سازی مناسب برای مشارکت عمومی در حفاظت از محیط زیست، معرفی توانمندی های محیط زیستی در بخش خدمات فنی و مهندسی، آشنایی با مدیریت های زیست محیطی، سازمان ها و مراکز آموزشی و پژوهشی و اطلاع رسانی زیست محیطی، آشنایی با سازمان های زیست محیطی، بستر سازی مناسب برای مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست، ارایه راهکارهای اصولی و عملی برای جلوگیری از تخریب محیط زیست، ایجاد انسجام بین بخشی برای توانمند سازی پروژه های زیست محیطی، گسترش فرهنگ طبیعت گردی و معرفی انرژی های نو و تجدید پذیر و صنایع سبز اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

فدایی همچنین گفت:همچنین در این نمایشگاه، امکانات و فناوری های نوین زیست محیطی در بخش های مدیریت کیفیت هوا، آب، خاک و دیگر بخش های مرتبط معرفی می شود.

در حاشیه این نمایشگاه، آموزش نحوه راه اندازی مدارس زیست محیطی و همچنین کارگاه ها و نشست های تخصصی و مناظره هایی با موضوعات محیط زیستی با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه، محققان و صاحبان صنایع برگزار می شود.