غرفه سازی

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس Frameless چیست؟
در این سبک پارتیشن های شیشه‌ای، پروفیل‌ها حداقل فضا را اشغال می‌کنند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورند.
امروزه تعداد ساختمان های اداری و تجاری که از پارتیشن شیشه ای اداری استفاده می کنند، در حال افزایش است؛ زیرا تحقیقات نشان داده است که پارتیشن شیشه ای اداری مزایای بسیاری را برای کارمندان داراست. از جمله افزایش بهره وری و تمرکز و همچنین دید باز افراد به یکدیگر.
پارتیشن شیشه ای تکجداره فریم لس می تواند هر فضای کوچک و بزرگ را به چند قسمت تقسیم کند. از پارتیشن تکجداره فریم لس می توان برای سبک های مدرن و کلاسیک استفاده کرد.


گروه معماری یسنا ، با استفاده از مهندسین متخصص و آشنا با دانش فنی روز دنیا، برای سازمان هایی که به دنبال طراحی واحد اداری و بهره وری از محیط کار خود هستند ، ایده پردازی کرده و کاربردی ترین پروژه ها را اجرا کرده است.
در حال حاضر گروه معماری یسنا، به عنوان یکی از تولید کنندگان و مجریان پارتیشن شیشه ای، طراحی اداری را به شکل حرفه ای عرضه و اجرا می نماید. قیمت پارتیشن شیشه ای هم بسته به نوع  سفارش مشتری  و هم با توجه به جنس آن متفاوت است.