غرفه سازی در کیش

شرکت غرفه سازی یسنا مجری مستقیم غرفه سازی در کیش می باشد، این گروه با کارگاه مستقر در جزیره زیبای کیش بصورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به ساخت غرفه های نمایشگاهی در این جزیره زیبای خلیج فارس می نماید. در صورت نیاز به سفارش غرفه سازی در کیش از هر نقطه از ایران و جهان می توانید با دفتر مرکزی این شرکت در تهران هماهنگ شوید.

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش متولی برگزاری نمایشگاهها در منطقه آزاد کیش می باشد. مرکز بین المللی نمایشگاههای کیش در سه سالن به مساحت ٢١٠٠٠ متر مربع در مجاورت فرودگاه بین المللی کیش واقع شده است. از این مکان برای برگزاری نمایشگاههای بزرگ و برگزاری چند نمایشگاه همزمان استفاده می گردد. مکان دیگری که برای برگزاری نمایشگاههای کوچک در نظر گرفته شده است ، در مرکز شهر در سالن تالار شهر می باشد. مشارکت کنندگان در این نمایشگاه جهت مشارکت و عرضه کالاهای نمایشگاهی بایستی با برگزارکننده نمایشگاه تماس گرفته و از تسهیلات و نحوه ورود کالای نمایشگاهی و مقررات گمرکی مربوطه اطلاع حاصل نمایند. آدرس : جزیره کیش ، بلوار ساحل ، مرکز همایشهای بین المللی کیش ، مدیریت همایشها و نمایشگاههای شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش


این شرکت آمادگی کامل در طراحی، ساخت و تجهیز غرفه های نمایشگاهی در تمامی شهرهای ایران را دارد. غرفه سازی در جزیره زیبای کیش از جمله خدماتی است که تیم ما بصورت کاملا مستقیم و بدون واسطه با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

غرفه سازی در جزیره کیش، ساخت غرفه در نمایشگاه جزیره کیش، غرفه ساز در کیش، نمایشگاه بین المللی کیش


با ما در تماس باشید: 09129157442 – 02144430927

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Open chat
به کمک احتیاج دارید؟
سلام و روز بخیر
به کمک احتیاج دارید؟