درباره گروه غرفه سازی یسنا

ساخت غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی

تمام غرفه های نمایشگاه تجاری ما به صورت سفارشی با مشخصات شما ساخته شده اند تا تخیل شما را زنده کنند. تیم ما از طراحان و مهندسان نمایشگاه با شما همکاری خواهند کرد تا یک تجربه برند منحصر به فرد طراحی کنید که با مخاطبان شما ارتباط برقرار کند. اما ما چیزی بیش از یک تیم از مهندسان، طراحان و سازندگان هستیم – ما توسعه دهنده برند شما هستیم.
به عنوان پیشگام در نمایشگاه های تجاری و سفارشی، گروه یسنا دارای 22 سال تجربه در طراحی و ساخت نمایشگاه های سفارشی برای شرکت ها در هر نوع و اندازه است. متخصصان باتجربه غرفه سازی ما استعداد و تخصص خلاقانه ای دارند تا یک نمایشگر سفارشی به شما ارائه دهند که بازدیدکنندگان شما را درگیر می کند و به آنها کمک می کند تا آنها را به مرحله بعدی در فرآیند فروش سوق دهید.

غرفه سازی نمایشگاه و روش های آن

غرفه سازی نمایشگاه با استفاده از اشکال طراحی های مختلفی تولید می گردند، البته غرفه سازی نمایشگاه وابستگی شدیدی به نوع نمایشگاه و قوانين برگزار کننده و محل نمايشگاه دارد و ساخت غرفه برای هر یک از این شرایط با شرایط دیگر کاملا متفاوت است. مراحل و زمان غرفه سازی نمایشگاه و غرفه آرایی به مراحل و مدت زمان غرفه سازی نمایشگاه و طبعا مواد مصرف شده در آنها نیز گوناگون می‌باشد.

امکانات سالن یا غرفه، نوع نمایشگاه از شیوه‌ی نوین با توجه به نیازها و موارد مورد نظر شما می باشد. در ابتدا طرح سه بعدی طرح غرفه برای مشتریان آماده شده و به آنها ارائه می گردد و پس از نهایی شدن، برآورد هزینه‌‏‎های اجرایی انجام شده و اقدامات اجرایی آغاز می‌گردد. ما در گروه غرفه سازی یسنا در خدمت شما عزیزان می‌ باشیم تا بهترین ایده ها را در زمینه طراحی غرفه و غرفه سازی نمایشگاه به شما ارائه نموده و یاری رسان شما جهت حضوری موفق در نمایشگاه هایتان باشیم.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Open chat
به کمک احتیاج دارید؟
سلام و روز بخیر
به کمک احتیاج دارید؟