گرید A غرفه سازی چیست؟

در زمانهای نه چندان دور زمانی که مشارکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی حضور پیدا میکردند، علاوه بر پیشکسوتانی که در این صنعت از روزهای دور با روش های سنتی و مدرن مشغول ساخت غرفه های نمایشگاهی بودند، تعدادی “پیمانکار نما” بدون هرگونه دانش و علم معماری و طراحی صنعتی نیز با استفاده از خلاء وجود قوانین، اقدام به بستن قرارداد با این مشارکت کنندگان کرده و بارها با انجام کارهای بی اصالت و ضعیف و بی کیفیت، مشارکت کنندگان را دچار مشکلات فراوان می نمودند.

به همین منظور از اوایل دهه نود و تاسیس انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان با همکاری معاونت فنی و مهندسی نمایشگاه بین المللی، قوانینی مدون شد و شروع به غربالگری این پیمانکاران خرد و کلان نموده و مجوزی موسوم به “گرید غرفه سازی” شامل A,B,C,D,E به این شرکتهای پیمانکار ارائه نمودند و با اینکه خود این امر همچنان خالی از ایرادات نبوده ولی تا حدی دست پیمانکاران بی کیفیت و عدم پاسخگویی این افراد را کوتاه نمود.

غرفه سازی یسنا

گروه معماری یسنا نیز از این موضوع مستثنی نبود و در آغاز با دریافت گرید C کار خود را آغاز نمود و با طی نمودن دوران ارتقاء گرید از سال 1398 با دریافت بالاترین گرید A غرفه سازی به مخاطبان و مشتریان خود خدمات غرفه سازی های لاکچری و خاص را ارائه نموده است. لازم به ذکر است که گرید A شامل 6 غرفه همزمان و تا سقف 1200 متر در هر نمایشگاه می باشد.

لیست شرکت های دارای گرید غرفه سازی تهران

گرید A غرفه سازی

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Open chat
به کمک احتیاج دارید؟
سلام و روز بخیر
به کمک احتیاج دارید؟