قیمت غرفه سازی و غرفه نمایشگاهی در سال 1402

با نتایج فوق‌العاده‌ای که مشارکت در نمایشگاه به دست می‌آید، شرکت‌های بیشتری به نمایشگاه‌ها می‌روند، اما هزینه‌هایی مانند قیمت غرفه سازی نمایشگاه، کارکنان نمایشگاه تجاری و غیره احتمالاً تنها دلایلی هستند که تعداد کمی از شرکت‌ها از نمایشگاه خودداری می‌کنند.
به همین دلیل است که تعداد کمی از شرکت ها از شرکت در نمایشگاه خودداری می کنند و بقیه درگیر این سوال هستند که شرکت در نمایشگاه چگونه است ؟ قیمت غرفه سازی چند است ؟
در پایین صفحه ، تعرفه غرفه سازی قابل مشاهده می باشد.

هزینه یک غرفه چقدر است ؟

در حالی که عناصر زیادی برای ساخت یک غرفه نمایشگاهی وجود دارد، هزینه های مشابه به عوامل مختلفی بستگی دارد. با این حال، به همان اندازه درست است که پاسخ به هزینه یک غرفه نمایشگاه تجاری در یک مکان واحد نیست. عوامل متعددی وجود دارد که قیمت غرفه های نمایشگاهی را تعیین می کند. متوسط ​​هزینه غرفه نمایشگاه تجاری به طراحی ترجیحی، نیاز بازاریابی، اندازه غرفه نمایشگاه تجاری و مهمتر از همه بودجه بستگی دارد.
علاوه بر این، قیمت غرفه سازی از نمایشگاه به نمایشگاه، مکان رویداد،  طراحی غرفه نمایشگاهی بستگی دارد و متفاوت است، سفارشی سازی در صورت وجود، هزینه های اضافی کارکنان غرفه، و آموزش، و غیره. بنابراین، یافتن  هزینه دقیق غرفه نمایشگاهی  امری مشخص نیست، اما ما همیشه می‌توانیم اجزای مختلف یک غرفه را تجزیه و تحلیل کنیم و به شما اطلاع دهیم که کدام فضاها بر هزینه غرفه نمایشگاه تأثیر می‌گذارند و کدام نقاط با حداقل هزینه نتایج مطلوبی را ارائه می‌دهند.
شرکت های زیادی در کشور معمولا پایه ثابت شرکت در بسیاری از نمایشگاه ها می باشند و با توجه به بودجه مد نظر سازمان برای شرکت در نمایشگاه ، مدیریت هزینه شرکت در نمایشگاه از مهمترین وظایف دپارتمان تبلیغاتی آن شرکت و سازمان می باشد . از این رو شرکت ها تلاش زیادی می کنند تا بتوانند با هزینه های حداقلی بتوانند  غرفه های خود را طراحی و اجرا نمایند .
اولین مرحله طراحی و ساخت غرفه توسط کارفرماها ، انتخاب مجری طراح و غرفه سازی می باشد و کارفرما ها در این مرحله می بایست به گرید نمایشگاهی آن شرکت و همچنین عضویت های صنفی آن مجموعه توجه داشته باشند تا بتوانند با اطمینان بیشتر پروژه خود را به ان شرکت بسپارند . یکی دیگر از فاکتور هایی که در انتخاب یک مجری غرفه ساز می بایست مورد توجه باشد این است که از واسطه نبودن آن شرکت اطمینان داشته باشیم و مطمئن باشیم که شرکت مجری از صفر تا صد پروژه را به صورت مستقیم تهیه و اجرا می کند در غیر این صورت به احتمال زیاد هزینه نهایی اجرای غرفه سازی بالاتر از مبلغ معمول محاسبه می شود.
در محاسبه قیمت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی ، اولین مرحله هزینه طراحی غرفه می باشد . معمولا در این مرحله شرکت مجری پکیج های مختلفی را مطرح می کند و کارفرما با توجه به بودجه خود یکی از آن ها را انتخاب می نماید . بنابراین بودجه مورد نظر برای طراحی ، در انتخاب کلی نوع غرفه اهمیت زیادی دارد .
در ادامه موضوع قیمت غرفه سازی نمایشگاهی و برای محاسبه هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی ، بعد از انتخاب طرح و شروع اجرای غرفه ، نوبت به انتخاب متریال و مواد مصرفی می باشد. در اجرای غرفه ها معمولا از متریال هایی مانند ام دی اف ، های گلس و یا نئوپان خام استفاده می شود که هر کدام قیمت های مختلفی را دارد و با توجه به نوع غرفه ، مجری متریال مناسب ان را انتخاب می نماید . مثلا برای غرفه هایی که ارتقاع آن ها زیاد می باشد از نئوپان استفاده بیشتری می شود.
شرکت در یک نمایشگاه شامل قیمت‌های متعدد نمایشگاه می‌شود و سوالات متعددی مطرح می‌شود، مانند:
هزینه شرکت در یک نمایشگاه چقدر است؟
میانگین قیمت غرفه سازی در نمایشگاه چقدر است؟
تعرفه و قیمت غرفه سازی در سال ۱۴۰۲
اطلاعات تماس با ما
تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷
خدمات اصلی ما در شرکت غرفه سازی یسنا بر روی مشاوره، مدیریت و برگزاری همایش و سمینارهای سازمانی، ساخت غرفه های نمایشگاهی  و غرفه سازی نمایشگاهی، و بطور کل مدیریت رویدادهای سازمانی در زمینه های گوناگون متمرکز است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت غرفه سازی یسنا می باشد .