غرفه سازی در کیش و غرفه نمایشگاهی در کیش

شرکت غرفه سازی یسنا مجری مستقیم غرفه سازی در کیش می باشد، این گروه با کارگاه مستقر در جزیره زیبای کیش بصورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به ساخت غرفه های نمایشگاهی در این جزیره زیبای خلیج فارس می نماید. در صورت نیاز به سفارش غرفه سازی در کیش از هر نقطه از ایران و جهان می توانید با دفتر مرکزی این شرکت در تهران هماهنگ شوید.
شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش متولی برگزاری نمایشگاهها در منطقه آزاد کیش می باشد. مرکز بین المللی نمایشگاههای کیش در سه سالن به مساحت ٢١٠٠٠ متر مربع در مجاورت فرودگاه بین المللی کیش واقع شده است. از این مکان برای برگزاری نمایشگاههای بزرگ و برگزاری چند نمایشگاه همزمان استفاده می گردد. مکان دیگری که برای برگزاری نمایشگاههای کوچک در نظر گرفته شده است ، در مرکز شهر در سالن تالار شهر می باشد. مشارکت کنندگان در این نمایشگاه جهت مشارکت و عرضه کالاهای نمایشگاهی بایستی با برگزارکننده نمایشگاه تماس گرفته و از تسهیلات و نحوه ورود کالای نمایشگاهی و مقررات گمرکی مربوطه اطلاع حاصل نمایند. آدرس : جزیره کیش ، بلوار ساحل ، مرکز همایشهای بین المللی کیش ، مدیریت همایشها و نمایشگاههای شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش
این شرکت آمادگی کامل در طراحی، ساخت و تجهیز غرفه های نمایشگاهی در تمامی شهرهای ایران را دارد. غرفه سازی در جزیره زیبای کیش از جمله خدماتی است که تیم ما بصورت کاملا مستقیم و بدون واسطه با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
جهت غرفه سازی در جزیره کیش، ساخت غرفه در نمایشگاه جزیره کیش، غرفه ساز در کیش، نمایشگاه بین المللی کیش با ما تماس بگیرید .
اطلاعات تماس با ما
تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷
خدمات اصلی ما در شرکت غرفه سازی یسنا بر روی مشاوره، مدیریت و برگزاری همایش و سمینارهای سازمانی، ساخت غرفه های نمایشگاهی  و غرفه سازی نمایشگاهی، و بطور کل مدیریت رویدادهای سازمانی در زمینه های گوناگون متمرکز است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت غرفه سازی یسنا می باشد .