بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت 1402

با تصویب شورای سیاست گذاری نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت نفت بیست و هفتمین دوره از این نمایشگاه مهم با همکاری شهرداری محترم تهران در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران رگزار خواهد شد .
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت
طبق گزارش غرفه سازی یسنا نمایشگاه صنعت نفت و گاز از تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزار کنندگان نمایشگاه برگزار خواهد شد .

انتقال تجربیات و ارتقا دانش داخلی، معرفی محصولات و تکنولوژی های نوین در صنعت نفت از جمله مهم ترین اهداف این نمایشگاه است.
غرفه داران که قصد شرکت در این نمایشگاه را دارند و مجوزهای لازم برای برپایی غرفه خود را اخذ نموده اند باید اقدامات لازم از جمله ثبت نام و غرفه سازی خود را در مهلت معین به انجام برسانند.
پس از ثبت نام در نمایشگاه ، باید اقدامات لازم برای طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت آغاز گردد.
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران
نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در نمایشگاه ، به وب سایت iran-oilshow.ir مراجعه نمایید .

فرصتی بزرگ برای بازار یابی

اگر شما هم به دنبال فرصتی مناسب برای تبلیغات در حوزه نفت و گاز و مواد پتروشیمی هستید باید به عرض شما برسانیم که شرکت در این نمایشگاه موقعیتی مناسب و بسیار بزرگ و سودآور است که هرگز نباید آن را از دست بدهید از آنجا که در این نمایشگاه تنها مخاطبان خاص در زمینه نفت و گاز و مواد پتروشیمی حضور دارند فرصتی بسیار مناسب برای تبلیغات محصولات خود می‌باشد پس اگر قصد برپا کردن غرفه در این نمایشگاه را دارید بهتر است با غرفه‌سازی یسنا تماس حاصل فرمایید .

هزینه غرفه سازی نمایشگاه صنعت نفت

قیمت غرفه سازی قیمت مشخصی ندارد زیرا قیمت با توجه به نیازهای شما کاهش یا افزایش می‌یابد از مواردی که ث این اتفاق می‌شود می‌توان نوع رنگ آمیزی ، جنس پوشش کف ، تبلیغات تصویری ، تبلیغات نوشتاری ، نورپردازی ، تعداد مبلمان ، نوع مبلمان و ... اشاره کرد .

غرفه سازی نمایشگاه صنعت نفت

همانطور که در بالاتر به این موضوع اشاره شد شرکت در این نمایشگاه راهی بسیار مناسب برای جذب مخاطب و تبلیغات محصولات نفت و گاز و پتروشیمی برای شما می‌باشد پس اگر شما هم به دنبال برپای غرفه در نمایشگاه نفت و گاز هستید بهتر است با شرکت غرفه‌سازی یسنا تماس حاصل فرمایید تا همکاران با تجربه ما راهنمایی‌های مورد نیاز را به خدمت شما برسانند تا شما را برای ساخت یک غرفه مناسب راهنمایی کنند .

تلفن تماس: 02144607822    مشاوره سریع: 09129157442

اطلاعات تماس با ما
تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷
خدمات اصلی ما در شرکت غرفه سازی یسنا بر روی مشاوره، مدیریت و برگزاری همایش و سمینارهای سازمانی، ساخت غرفه های نمایشگاهی  و غرفه سازی نمایشگاهی، و بطور کل مدیریت رویدادهای سازمانی در زمینه های گوناگون متمرکز است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت غرفه سازی یسنا می باشد .