نمایشگاه توانمندی های صادراتی 1402

نمایشگاه توانمندی های صادراتی یکی از ابزارهایی است که به منظور دستیابی به اهداف صادراتی غیر نفتی در ایران برگزار میشود . از آنجایی صادرات سایر محصولات ایرانی با محدودیت هایی مثل محدودیت های بیمه ای ، بانکی ،حمل و نقل و... همواره مواجه است نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران برای رفع این محدودیت ها گام بزرگی برداشته است .
در این نمایشگاه بیش از 1200 تاجر از 70 کشور دنیا شرکت میکنند و به همین دلیل است که شرکت های ایرانی میتوانند ، با شرکت در نمایشگاه توانمندی های صادراتی 1402 محصولات با کیفیت ایرانی را به نقاط مختلف دنیا صادر کنند و قدم بزرگی برای پیشفرت در صنعت خود را به دنبال داشته باشند .
طبق گزارش غرفه سازی یسنا پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی 1402 در تاریخ 17 اردیبهشت ماه تا 20 اردیبهشت ماه سال 1402 برگزار میشود و مهلت ثبت نام در این نمایشگاه تا تاریخ 30 فروردین ماه میباشد . شما برای ثبت نام در نمایشگاه توانمندی های صادراتی 1402 میتوانید به سایت زیر مراجعه فرمایید و اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در این نمایشگاه را به دست بیاورید .
لینک ثبت نام در نمایشگاه : https://www.irantsn.com/register?ref=event-register
نمایشگاه توانمندی های صادراتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود این نمایشگاه در تهران ، بزرگراه چمران ، خیابان سئول است که شما عزیزان برای شرکت در این نمایشگاه میتوانید به این آدرس مراجعه فرمایید .
اگر شما صاحب غرفه هستید و قصد شرکت در نمایشگاه توانمندی های صادراتی را دارید به عرض شما میرسانیم که برای این کارابتدا باید مراحل ثبت نام را انجام داده و مجوز های مورد نیاز برای برپا نمودن غرفه را دریافت کنید . 

نمایشگاه توانمندی های صادراتی

غرفه داران که قصد شرکت در این نمایشگاه را دارند و مجوزهای لازم برای برپایی غرفه خود را اخذ نموده اند باید اقدامات لازم از جمله ثبت نام و غرفه سازی خود را در مهلت معین به انجام برسانند.
پس از ثبت نام در نمایشگاه ، باید اقدامات لازم برای طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1402، آغاز گردد.

فرصتی مناسب برای کسب درآمد

همانطور که در بالاتر نیز به آن اشاره کردیم تعداد زیادی از تاجران بزرگ از سراسر دنیا در این نمایشگاه شرکت میکنند و شما عزیزانی که قصد صادر کردن محصولات با کیفیت خود را در سراسر دنیا دارید ، شرکت در نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1402 بهترین فرصت است که نباید هرگز آن را از دست بدهید . شما با این شرکت در این نمایشگاه امکان این را دارید که با مخاطبان زیادی که در زمینه فعالیت شما هستند در ارتباط باشید و با آنها درباره محصولات خود گفت و گو کنید تا بتوانید موفقیتی بسیار زیاد به دست آورید .

قیمت غرفه سازی در نمایشگاه توانمندی های صادراتی

برای ساخت غرفه به قیمت خاص و مشخصی نمیتوان اشاره کرد زیرا قیمت ها ثابت نیستند و با توجه به نیاز های شما هزینه ها کاهش یا فزایش میابند .
از مواردی که باعث تغییر قیمت غرفه سازی میشود میتوان به رنگ آمیزی ، تبلیغات نوشتاری با استفاده از استیکر ها ، تبلیغات تصویری مانند بنر و فلکس ، جنس پوشش کف ، نور پردازی ، نوع و تعداد مبلمان و ... اشاره کرد .

غرفه سازی در نمایشگاه توانمندی های صادراتی

اگر شما هم به دنبال طراحی مناسب برای ساخت غرفه خود در نمایشگاه توانمندی های صادراتی 1402 هستید و به دنبال درخشش در این نمایشگاه و  موفیقت در صادرات محصولات خود هستید می توانید با همکاران با تجربه ما جهت مشاوره غرفه سازی تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را به اطلاع شما برسانند تا شما بتوانید با اطلاعاتی درست بهترین نتیجه را به دست آورید .
تلفن تماس: 02144607822    مشاوره سریع: 09129157442
اطلاعات تماس با ما
تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷
خدمات اصلی ما در شرکت غرفه سازی یسنا بر روی مشاوره، مدیریت و برگزاری همایش و سمینارهای سازمانی، ساخت غرفه های نمایشگاهی  و غرفه سازی نمایشگاهی، و بطور کل مدیریت رویدادهای سازمانی در زمینه های گوناگون متمرکز است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت غرفه سازی یسنا می باشد .