نمایشگاه بورس، بانک و بیمه 1402

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه جزء بزرگترین نمایشگاه ها و رویداد های مهمی است که در طی سال های گذشته در کشور ایران با هدف توانمند سازی و گسترش شرکت های داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برگزار میشود به همین دلیل است که سالانه شرکت های بسیاری در ایران در این نمایشگاه گرد هم می آیند و با توجه به این موضوع که متخصّصان بسیاری در این نمایشگاه حضور دارند شرکت ها تمام تلاش خود را می کنند تا فضایی رقابتی را با بهترین دستاورد های خود ایجاد کنند به همین دلیل است این نمایشگاه مورد استقبال تعداد زیادی از افراد قرار میگیرد . با توجه به گزارش غرفه سازی یسنا پانزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس ،بانک و بیمه سال 1402 از تاریخ 7 اردیبهشت ماه الی 10 اردبیهشت ماه سال 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی با حضور فعال و موفق شرکت کارن کراد که عنوان برترین جایگاه تامین مالی جمعی ایران دارد برگزار می شود .
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در شما تهران حوالی منطقه دانشگاه شهید بهشتی واقع شده است که شما عزیزان برای شرکت در این نمایشگاه بزرگ میتوانید به این آدرس مراجعه فرمایید.
اگر شما عزیزانی که غرفه دار هستید و قصد شرکت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه را دارید باید به عرض شما عزیزان برسانیم برای این کار شما باید مجوز های مورد نیاز برای ساخت غرفه را به دست آورید و اقداماتی همچون ثبت نام و غرفه سازی را در مدتی مشخص انجام دهید پس از انجام این کار ها اقدامات لازم برای طراحی غرفه در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه انجام میشود .
برگزار کننده این نمایشگاه شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید است و اگر شما عزیزان قصد ثبت نام را دارید میتواندی به آدرس banian.ir مراجعه فرمایید .
 

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

غرفه داران که قصد شرکت در این نمایشگاه را دارند و مجوزهای لازم برای برپایی غرفه خود را اخذ نموده اند باید اقدامات لازم از جمله ثبت نام و غرفه سازی خود را در مهلت معین به انجام برسانند.
پس از ثبت نام در نمایشگاه ، باید اقدامات لازم برای طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه آغاز گردد.

بزرگترین فرصت برای بازار یابی در سال

اگر شما به دنبال فرصتی مناسب برای تبلیغات در حوزه بورس، بانک و بیمه هستید به خدمت شما میرسانیم که تنها موقعیت مناسب و بزرگ که نباید هرگز آن را از دست بدهید شرکت در این نمایشگاه بین المللی است زیرا تنها مخاطبین مربوط به صنعت شما در این نمایشگاه شرکت دارند .
شما  با حضور خود به عنوان یک مشارکت کننده در این نمایشگاه امکان این را دارید که با هزاران مخاطب ارتباط داشته باشید و به منظور ارتقای برند خود فرصت های همکاری زیادی داشته باشید .

هزینه غرفه سازی در نمایشگاه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

برای غرفه سازی به قیمت خاصّی نمیتوان اشاره کرد به دلیل اینکه با توجه به نیاز های مورد نیاز شما و سایر موارد این هزینه ها متفاوت میباشد .
از مواردی که باعث افزایش یا کاهش قیمت غرفه سازی میشود میتوان به رنگ آمیزی ، جنس پوشش کف ، نور پردازی ، تبلیغات نوشتاری از قبیل استیکر ، تبلیغات تصویری مثل بنر و فلکس ، میز اطلاعات ، مبلمان و ... اشاره کرد .

غرفه سازی نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

اگر شما به دنبال طراحی مناسب و ساخت غرفه خود در این نمایشگاه هستید و به دنبال حضور درخشان خود در صنعت بورس،بانک و بیمه هستید می توانید با شرکت ما تماس گرفته تا همکاران با تجربه ما تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اخیتار شما قرار دهند و شما را برای ساخت یک غرفه مناسب راهنمایی کنند .

تلفن تماس: 02144607822    مشاوره سریع: 09129157442

اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶ و ۳۰۷
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷ - ۴۶۰۴۵۳۳۰
 
کارخانه : جاده مخصوص کرج، گرمدره ، جنب کارخانه اتمسفر، خیابان سروستان، کوچه سروستان سوم شرقی، کارخانه گروه مهندسی یسنا
تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۱۰۷۶۲۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه یسنا می باشد .