نمایشگاه کاغذ، مقوا و کارتن

نمایشگاه بین المللی کاغذ ، مقوا ، فرورده‌های سلوزی و ماشین آلات وابسته ایران یکی از بزرگترین رخدادهای تجاری و صنعتی در کشور ایران است که در حوزه مقوا و کاغذ فعالیت می‌کند اگر شما هم جز شرکت‌های فعال در صنعت کاغذ و مقوا هستید شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا یکی از فرصت‌ های بسیار مهمی است تا شما محصولات خود را در معرض بازدید متخصصان و دست‌اندرکاران این صنعت قرار دهید تا محصولات شما در بازار عرضه شود .
نمایشگاه کاغذ، مقوا، سلولزی
هر ساله در نمایشگاه بین‌المللی کاغذ ، مقوا ، فرآورده‌های سلوزی و ماشین آلات وابسته حاقل از ۴ کشور جهان مانند ترکیه چین هندوستان و روسیه سفیرانی در زمینه تولید انواع مقوا و کاغذ و محصولات کاغذی ماشین‌آلات و مواد شیمیایی حضور خواهند داشت .
طبق گزارش غرفه سازی یسنا ششمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ ، مقوا ، کارتون فرآورده‌های سلولزی و ماشین آلات مربوطه از تاریخ ۱ مرداد ماه تا ۴ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ در نمایشگاه بین المللی تهران_سئول واقع در بلوار آفریقا - خیابان ظفر شرقی - پلاک ۲۸۴ - واحد ۱۸ برگزار خواهد شد .
برگزار کننده این رویداد شرکت آینده اندیشان رادینا است و اگر شما قصد شرکت و ساخت غرفه در این نمایشگاه را دارید میتوانید برای ثبت نام به آدرسوب سایت نمایشگاه مراجعه فرمایید و سپس مجوزهای مورد نیاز برای برپایی غرفه خود در این نمایشگاه را به دست بیاورید . 

هدف نمایشگاه

هدف اصلی نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوای تهران معرفی آخرین دستاوردهای تولیدی فناوری و صنعتی شرکت‌های داخلی است و ایجاد فرصتی جهت بازاریابی‌های خارجی و داخلی ، به دست آوردن مهارت از تجربه و دانش سایر کشورها در زمینه صنعت و تولید کاغذ و به دست آوردن فرصت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری در این حوزه میباشد .

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه کاغذ

شما با طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا می‌توانید محصولات خود را بهتر در معرض بازدید مخاطبین قرار دهید . موفقیت در این نمایشگاه علاوه بر شرکت شما در این نمایشگاه نیازمند داشتن غرفه‌ای بسیار مناسب و حرفه ای برای نشان دادن کالا میباشد . از این رو شرکت غرفه‌سازی یزد آباد داشتن سابقه طولانی و وجود افرادی متخصص در حوزه ساخت غرفه و ثبت نام نمایشگاه پاسخگوی نیازهای شما می‌باشد .

گروه های کالایی در نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا

اگر شما صاحب غرفه‌هایی مانند غرفه انواع کاغذ ، انواع مقوا ، فرورده‌های سلولزی ؛ ماشین آلات بازیافت ، ماشین آلات تولید هستید می‌توانید برای شرکت در این نمایشگاه اقدام فرمایید .

قیمت غرفه‌سازی در نمایشگاه کاغذ

هنر ساخت غرفه سازی صنعتی نیست که بتوان برای آن قیمتی مشخص برای آن تعیین کرد قیمت غرفه سازی با توجه به ویژگی‌های غرفه متفاوت است از مواردی که باعث تفاوت در قیمت‌ها می‌شود می‌توان به نور پردازی‌های غرفه ، رنگ آمیزی غرفه ، جنس پوشش کف ، نوع و تعداد مبل ، تبلیغات نوشتاری مثل بنر ، تبلیغات تصویری مانند استیکر و ... اشاره کرد.

غرفه سازی نمایشگاه کاغذ و مقوا

همانطور که در بالاتر به این موضوع اشاره شده بود شرکت شما در این نمایشگاه می‌تواند باعث پیشرفت و موفقیت چشمگیر در صنعت کاغذ و مقوا شود زیرا شما می‌توانید محصولات خود را به طور مستقیم در دید متخصصان فعال در این حوزه قرار دهید تا محصولات با کیفیت خود را در بازار عرضه دهید می‌توانید با مشاوران گروه غرفه سازی یسنا تماس حاصل فرمایید تا همکاران با تجربه ما راهنمایی‌های مورد نیاز برای ساخت غرفه مناسب در این نمایشگاه را به شما بدهند .

تلفن تماس: 02144607822    مشاوره سریع: 09129157442

اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶ و ۳۰۷
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷ - ۴۶۰۴۵۳۳۰
کارخانه : جاده مخصوص کرج، گرمدره ، جنب کارخانه اتمسفر، خیابان سروستان، کوچه سروستان سوم شرقی، کارخانه گروه مهندسی یسنا
تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۱۰۷۶۲۶

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه یسنا می باشد .