نمایشگاه بین‌المللی قیر ، آسفالت ، عایق‌ها ، بتن سیمان و ماشین آلات وابسته

نمایشگاه بین‌المللی قیر و آسفالت به عنوان بزرگترین رویداد تجاری و صنعتی ایران در حوزه آسفالت و قیر است که در سال گذشته در فضایی ۲۰ هزار متری برگزار شد اما با توجه به بازدید بیش از حد انتظار مردم امسال برای این نمایشگاه فضای بزرگتر در نظر گرفته شده است .
این نمایشگاه فرصتی است بسیار مهم برای شرکت‌های فعال در این حوزه تا محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم مردم و دستاندرکاران و متخصصان این حرفه قرار دهند .
نمایشگاه قیر و آسفالت | چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته تهران ۱۴۰۲ BAIEX
با توجه به گزارش غرفه‌سازی یسنا چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت از تاریخ ۲ دی ماه تا ۵ دی ماه سال ۱۴۰۲ ل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به آدرس خیابان شهید کلاه‌دوز خیابان مطهری پلاک ۶ واحد ۲۲ برگزار می‌شود لازم به ذکر است که برگزار کننده این نمایشگاه شرکت آسیا پاسارگاد خاورمیانه است و شما عزیزان برای ثبت نام شرکت در این نمایشگاه می‌توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید .
www.ampex.ir

هدف از برگزاری نمایشگاه قیر و آسفالت

تمام نمایشگاه‌ها در هر سطحی باشد چه استانی کشوری و چه بین المللی با هدفی برگزار خواهند شد و هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی بیشتر عموم مردم با انواع آسفالت و قیرهای خارجی و ایرانی است و همچنین آشنایی آنها با تجهیزات پیشرفته مثل ماشین‌های مکانیکی بزرگ وابسته به صنعت قیر و آسفالت است یکی دیگر از هدف‌های این نمایشگاه پیشرفت در صنعت قیر و آسفالت است زیرا در این نمایشگاه تاجرهای بزرگی از سراسر دنیا حضور دارند و همین موجب پیشرفت ایران می‌شود .
شما می‌توانید با ساخت و طراحی حرفه‌ای غرفه نمایشگاهی خود در نمایشگاه بین‌المللی قیر و آسفالت تهران محصولات خود را بهتر برای بازدید عموم مردم به نمایش بگذارید اگر به دنبال موفقیت در این نمایشگاه هستید تنها شرکت در نمایشگاه کافی نیست و داشتن غرفه‌ای بسیار مناسب و با طراحی زیبا نیز لازم است به همین دلیل گروه غرفه سازی یسنا با سابقه درخشان و وجود افراد متخصص در حوزه غرفه سازی در کنار شما است تا با داشتن غرفه‌ای بسیار مناسب و زیبا موفقیت چشمگیری در صنعت خود داشته باشید .

شرکت کنندگان در این نمایشگاه

در این نمایشگاه افراد زیادی از جمله تولید کنندگان وارد کنندگان و صادرکنندگان ، کارخانجات و ماشین آلات تولید قیر آسفالت ، واحدهای پالایشگاهی،  صادرکنندگان قیر حضور دارند اگر شما عزیزان نیست صاحب یکی از این شرکت‌ها هستید می‌توانید برای ثبت نام در این نمایشگاه اقدام فرمایید .
اگر شما علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه به دنبال هزینه‌ای برای ساخت غرفه مناسب با طراحی زیبا هستید باید به خدمت شما برسانیم برای ساخت غرفه به قیمت مشخصی نمی‌توان اشاره کرد زیرا این قیمت با توجه به نیازهای شما و ویژگی‌های طراحی غرفه مختلف است می‌توان به رنگ آمیزی ، جنس پوشش کف ، مبلمان میز کار ، نورپردازی و تبلیغات نوشتاری و تصویری اشاره کرد .
شما می‌توانید برای داشتن غرفه‌ای زیبا با طراحی دلنشین با گروه غرفه‌ سازی یسنا تماس حاصل فرمایید تا همکاران با تجربه ما اطلاعات مورد نیاز را به شما بدهند ما در کنار شما هستیم تا با شرکت در نمایشگاه بین‌المللی قیر ، آسفالت ، عایق‌ها ، بتن سیمان و ماشین آلات وابسته و ... موفقیتی چشمگیر به دست آورید .
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶ و ۳۰۷
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷ - ۴۶۰۴۵۳۳۰
 
کارخانه : جاده مخصوص کرج، گرمدره ، جنب کارخانه اتمسفر، خیابان سروستان، کوچه سروستان سوم شرقی، کارخانه گروه مهندسی یسنا
تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۱۰۷۶۲۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه یسنا می باشد .