نمایشگاه موتور سیکلت و دوچرخه 1402

نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه را می توان یکی از جذاب ترین نمایشگاه های پس از نمایشگاه خودرو برای طیف وسیعی از جامعه دانست. البته هر رویدادی نیازمند استانداردهای نگهداری خاصی است و علاوه بر آن شرکت های حاضر در نمایشگاه باید با چنین رویدادی آشنایی کامل داشته باشند. در زیر نکاتی را در مورد این نمایشگاه و همچنین سازندگان موتورسیکلت ارائه خواهیم کرد.

نمایشگاه موتور سیکلت و دوچرخه 1402

نمایشگاه یا فروشگاه؟

قبل از هر چیز باید بدانیم که نمایشگاه همان طور که از نام خود می گوید مکانی برای نمایش آخرین دستاورد ها و محصولات است و علاوه بر آن می توان به موارد جانبی مانند تست درایو، ارائه لوازم جانبی و فروش محصولات نیز پرداخت. اما آنچه امروز در نمایشگاه موتورسیکلت تهران شاهد آن هستیم این است که تقریباً همه شرکت کنندگان فعالیت خود را معطوف به فروش محصولات کرده اند، حتی برخی از شرکت های تولید کننده موتورسیکلت پا را فراتر گذاشته و مانند برخی از شعب بانک ها دقیقاً یک بانک را به نمایشگاه آورده اند که به مشتریان نوبت دهی می کنند تا کالای مورد نظر را به صورت اقساطی خریداری کنند. این اتفاق (فروش اقساطی بوسیله شعب بانک ها) قطعاً شایسته یک رویداد بزرگ نمایشگاهی نیست و چهره این رویداد را خراب می کند. یکی دیگر از موارد قابل ذکر، رفتار شرکت های موتورسیکلت سازی با مشتریان است. کما اینکه طبق قانون نانوشته این شرکت ها فقط تا زمانی که پول را تحویل بگیرند با مشتری ارتباط برقرار می کنند و بعد از آن مشتری را نمی شناسند و خبری از خدمات و غیره نیست اگر به اکثر برند ها و شرکت های موتورسیکلت مراجعه کنید بهترین و مجلل ترین نمایشگاه ها را در بهترین نقاط تهران با تعداد زیاد راه اندازی کرده اند اما از نظر خدمات پس از فروش به سختی می توانید شعبه آن ها را پیدا کنید.
اما به عنوان مورد دیگر باید به اطلاع رسانی بسیار ضعیف درباره برگزاری این نمایشگاه در شهرستان اشاره کرد. نمایشگاهی که می تواند برای خیلی ها جذاب باشد چرا باید اطلاع رسانی اینقدر ضعیف داشته باشد.
در نهایت می توان از برند هایی مانند همتاز، ایران دوچرخ، کبیر موتور، کویر موتور، عرفان سیکلت و ... به عنوان شرکت کننده در این نمایشگاه نام برد.
به هر حال برگزاری رویدادهای خودرویی و موتورسیکلتی را باید نشانه خوبی دانست، اما می خواهم این رویدادها هر روز به استانداردهای جهانی نزدیکتر شود تا بتوانیم پذیرای افراد پرشور و مشوق این صنعت در دنیا باشیم. 
نمایشگاه یا فروشگاه؟

نمایشگاه موتور سیکلت 1402

نمایشگاه موتور سیکلت از چهارم تا هفتم بهمن ماه در شهر آفتاب برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف ارائه جدیدترین موتور سیکلت، دوچرخه و خودروهای برقی برگزار می شود.
شرکت غرفه سازی ما یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ساخت غرفه موتور سیکلت می باشد.
هر ساله شاهد برگزاری نمایشگاه های تخصصی متعددی در کشور هستیم که اغلب این نمایشگاه ها جنبه بین المللی دارند و می توان گفت از شهرت بالایی برخوردار هستند.
این نمایشگاه ها با اهداف متفاوتی در کشور برگزار می شود تا جامعه با دستاوردهای داخلی آشنا شود و سرمایه گذاران تمایل بیشتری به سرمایه گذاری در بخش داخلی نسبت به گذشته داشته باشند.
قطعا نمایشگاهی مانند نمایشگاه موتور سیکلت، دوچرخه، خودروهای برقی در شهر آفتاب می تواند هم برای بازدیدکنندگان و هم برای غرفه داران عالی باشد.
برای یک نمایشگاه با کیفیت، تنها برنامه ریزی و حضور شرکت های بزرگ در این حوزه نمی تواند موثر باشد و غرفه های شیک و طراحی ظاهری غرفه ها نیز در دیده شدن آن نقش بسزایی دارد.
اگر بخواهیم نمایشگاهی با تمام امکانات داشته باشیم قطعا حضور یک شرکت نمایشگاهی بزرگ می تواند اعتبار کار را افزایش دهد و آن را موفق کند. حال سوال مهم این است که چرا نمایشگاه موتور سیکلت و چرا شهر آفتاب را انتخاب کنیم. در ادامه سعی خواهیم کرد به طور کامل به این سوالات پاسخ دهیم.
نمایشگاه موتور سیکلت 1402

دلیل برگزاری نمایشگاه موتور سیکلت، دوچرخه، خودروهای برقی چیست؟

قطعا این سوالی است که ذهن شما را به خود مشغول کرده است اما این نکته مهم این است که اساس بسیاری از نمایشگاه ها و غرفه ها ارائه محصولات و دیدار با مردم عادی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.
نکته دوم انتقال تجربیات و فناوری های قبلی در زمینه تولید موتورسیکلت و دوچرخه است و این نمایشگاه می تواند پلی برای محصولات روز دنیا و با کیفیت باشد.
نکته سومی که از اهمیت بالایی برخوردار است این است که این نمایشگاه با ارائه فناوری وسایل برقی کم مصرف که برای شهرهای بزرگی مانند تهران بسیار حائز اهمیت است که گامی مهم در حفاظت از محیط زیست و کاهش آلودگی هوا است.
نکته چهارم، تعامل در فروش و تبادل اطلاعات بین مشارکت کنندگان داخلی و خارجی و حضور سرمایه گذاران را شرط می کند که از نکات قابل توجه است.
نکته پنجم ارزیابی نقاط قوت و ضعف و ترسیم پیشرفت های این صنعت در آینده با استفاده از دانش شرکت های خارجی است که کمک زیادی به توسعه تولیدات داخلی در آینده نزدیک خواهد کرد. می توان اشاره کرد که ایران در زمینه تولید موتورسیکلت، دوچرخه و خودروهای برقی از جایگاه خوبی برخوردار است که سرمایه گذاری های کلان شرکت های خارجی را در این بخش انجام می دهد.
همه اینها قطعاً با حضور پررنگ و چشمگیر شرکت های داخلی چه از نظر تولیدی و چه از نظر نمایشگاهی محقق خواهد شد، به خصوص اگر همکاری با یک شرکت بزرگ باشد.
دلیل برگزاری نمایشگاه موتور سیکلت

دلیل برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب چیست؟

برگزاری نمایشگاه در سطح بین المللی نیازمند فضاهای فوق العاده و غرفه های زیبا است. در واقع شهر آفتاب به دلیل وسعت بسیار زیاد و امکانات بسیار خوبش همیشه در رتبه اول قرار دارد.
یکی از دلایل برگزاری نمایشگاه در چنین سطحی در شهر آفتاب، نزدیکی فرودگاه، حمل و نقل مناسب و نزدیکی به خیابان های اصلی است و مهم ترین نکته وجود سالن هایی با فضاهای خوب است.
این امکانات بالا شهر آفتاب در کنار غرفه سازی و غرفه های زیبای گروه غرفه سازی ما می تواند ارزش این نمایشگاه و شهر آفتاب را بیش از پیش افزایش دهد.
دلیل برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب چیست

چرا شرکت ها باید در نمایشگاه موتور سیکلت، دوچرخه و خودروهای برقی شرکت کنند؟

 این نمایشگاه با توجه به امکانات و موقعیت مهمی که شهر آفتاب است در رتبه بالایی قرار دارد و از نظر رشد و توسعه هر ساله پیشرفت چشمگیری می یابد که می توان دلیل آن را حضور شرکت های بزرگ تجاری دانست. برند سازی و داشتن غرفه های مجزا با طراحی منحصر به فرد غرفه شرکتی یکی از ویژگی هایی است که با شرکت در این رویداد نمی توان آن را نادیده گرفت.
این نمایشگاه برای ارائه خدمات مهم موتورسیکلت، دوچرخه و خودروهای برقی و حضور متخصصان در این زمینه از کیفیت بالایی برخوردار است که می تواند هر شرکتی را برای حضور بهتر وسوسه کند.

بازدید از نمایشگاه دوچرخه

این نمایشگاه هر ساله تعداد قابل توجهی بازدیدکننده داخلی و بین المللی دارد و به یکی از بزرگترین نمایشگاه های موتور سیکلت، دوچرخه و خودروهای برقی در ایران تبدیل شده است که هر فردی حتی علاقه مندان به وسایل نقلیه می تواند از آن بازدید کند. همچنین بازدید از آن را به هر فردی حتی افرادی که علاقه به وسایل نقلیه ندارند هم توصیه می کنیم.
غرفه های جذاب آن با غرفه سازی مناسب، محصولات با کیفیت، تکنولوژی های روز از دلایل بازدید مردم از این نمایشگاه است. حتی مسافت نیز نمی تواند مردم را از بازدید از این نمایشگاه بزرگ و بین المللی منصرف کند و هر ساله علاقه مندان به فناوری به این مکان هجوم می آورند.

چرا طراحی و ساخت غرفه مناسب در نمایشگاه موتورسیکلت اهمیت دارد؟

هر فردی که بخواهد از محصول شما بازدید کند، طراحی و ظاهر غرفه ها در درجه اول جذب شما می شود، بنابراین قطعا استفاده از تجربه شرکت های بزرگ طراحی برای ارائه هر چه بهتر محصولات خود بسیار مهم است. این غرفه ها می توانند محل مناسبی برای انعقاد قراردادهای بسیار خوب در سطح داخلی و بین المللی باشند، لذا توجه به آن ها از نکات مهم است.
یکی از دلایل ایجاد غرفه در نمایشگاهی با این ابعاد، مکانی برای تهیه پذیرایی برای مهمانان و همچنین مکانی برای تبلیغات شرکت است.
برند سازی محصولات و تولیدات مستلزم ایجاد غرفه مجزایی است که بر اساس آن می توانید لوگو و نماد خود را ارائه دهید و غرفه سازان می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.
می توان گفت که برای ارتباط بهتر با بازدیدکنندگان و ماندن در ذهن آن ها و استفاده از محصولات شما در آینده، غرفه سازی بسیار موثر است.
اهمیت طراحی و ساخت غرفه مناسب در نمایشگاه موتورسیکلت

نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت، دوچرخه، خودروهای برقی

صنعت موتور سیکلت یکی از صنایع مهم در بخش حمل و نقل شهری است و موتورسیکلت و دوچرخه نقش مهمی در کاهش ترافیک و بهبود حمل و نقل شهری دارند. هزاران نفر نیاز به فعالیت های تجاری و فرهنگی از جمله برگزاری نمایشگاه دارند تا به این مناسبت فعالان و صاحب نظران این صنعت بتوانند در فضایی دوستانه راه های تحول و پیشرفت را بررسی کرده و در نهایت برند های تجاری را با به نمایش گذاشتن محصولات خود در نمایشگاه عرضه کنند. هدف ارائه و نمایش است. رویداد ها یکی از مهمترین بستر های ملاقات و شناسایی توانمندی ها و قابلیت‌ های فنی واحدهای تولیدی و خدماتی است. شرکت و بازدید از رویدادهای مختلف مانند همایش ها، نمایشگاه ها و غیره، امکان حضور واحدها و شرکت های مختلف تولیدی را فراهم می کند و مبنایی برای دستیابی به بازارهای جدید است. در دنیای امروز، دستاوردهای شرکت در یک رویداد گسترده تر از مبادلات تجاری است که بین مدعوین، شرکت کنندگان، غرفه داران، تاجران و بازدیدکنندگان در طول رویداد صورت می گیرد.
نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه شهر آفتاب شامل شرکت های مطرح و نمادهای تجاری است. موتورسیکلت های برقی، هیبریدی، دوچرخه، سه چرخ، چهار چرخ و تجهیزات مربوطه در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است و برپایی این نمایشگاه فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذار و تولید محصولات متنوع و دوستدار محیط زیست است.
نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت، دوچرخه، خودروهای برقی

اهداف نمایشگاه

1 بررسی نیازهای مشتری (اعم از شبکه فروش یا نمایندگی و مصرف کننده نهایی)
2. تحقیق و بررسی نقاط قوت و ضعف رقبا و آشنایی با آخرین تکنولوژی ها
3. دعوت از هیئت های تجاری از کشورهای هدف، چه در زمینه کسب سهم بازار در مقوله صادرات و چه برای مشارکت در تولید و ساخت.
4.تماس با مسئولان عالی رتبه و اطلاع رسانی در خصوص تغییر دیدگاه در حوزه تصمیم گیری با حضور کلیه تولیدکنندگان
5. مکان مناسب و راهبردی برای بیان و میانجیگری و طرح مطالبات - نیازها، خواسته ها، ظرفیت ها و امکانات در قالب یک اتحاد بزرگ و فراگیر و انتشار بیانیه واحد.
6. برند سازی و جایگاه رویداد به عنوان بزرگترین و مهم ترین رویداد (علمی، عملی و تجاری) در حوزه صنعت و بهره برداری از نتایج آن در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت.
7. ایجاد بستر برای تولید اندیشه، فکر و نظرات کارشناسی و به صحنه آوردن محققان، پژوهشگران، نخبگان در حوزه های مرتبط و تعامل موثر مراکز علمی و پژوهشی و نهادهای قانونی و اجرایی کشور.
8. حمایت از کالاها و خدمات ایرانی و ارتقا و تقویت جایگاه صنعت در قالب نوآوری، فناوری و کارآفرینی صنعت و دستاوردهای پژوهشی محققین.
9. دانش، هم افزایی و تعامل همه عناصر و بخش های زنجیره تولید و تامین در یک زمان و در یک مکان.
10. کمک به رشد و گسترش صنعت و گسترش فعالیت های تجاری و بازاریابی روابط بین الملل و افزایش صادرات، ایجاد اشتغال و توسعه صنعت و بهبود فضای کسب و کار.
در نهایت، اگر شما یک شرکت موتورسیکلت، دوچرخه و خودروهای برقی دارید و یا حتی اگر به تازگی شروع به کار کرده اید، حضور در این رویداد می تواند به پیشرفت شما کمک زیادی کند.
غرفه سازی، آشنایی بیشتر با همکاران تنها بخشی از مزیت های این نمایشگاه بین المللی است و می توان گفت با بازدید از این نمایشگاه و ارائه خود در یک شب می توان سال ها کار کرد.
پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که حضور پررنگ و چشمگیر در نمایشگاه ها به خصوص در نمایشگاه موتورسیکلت برایتان بسیار مهم است، حتما باید از شرکت های بزرگ در زمینه نمایشگاه و غرفه سازی از جمله ما کمک بگیرید.
اهداف نمایشگاه

زمان برگزاری و آدرس نمایشگاه موتور سیکلت 1402

زمان برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه تخصصی موتورسیکلت ، دوچرخه و ماشین برقی شهر آفتاب ؛تهران - در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران  - در تاریخ 20 تا 23 دی  ماه 1402 میباشد .
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶ و ۳۰۷
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷ - ۴۶۰۴۵۳۳۰
کارخانه : جاده مخصوص کرج، گرمدره ، جنب کارخانه اتمسفر، خیابان سروستان، کوچه سروستان سوم شرقی، کارخانه گروه مهندسی یسنا
تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۱۰۷۶۲۶

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه یسنا می باشد .