نمایشگاه بیمارستان سازی 1402

نمایشگاه بیمارستان سازی ۱۴۰۲ فرصتی ارزشمند برای بازدیدکنندگان از جمله متخصصان مراقبت های بهداشتی، مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی، پیمانکاران ساختمانی و مهندسان سازه است. بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند از آخرین تحولات صنعت بیمارستان سازی مطلع شده و با شرکت های فعال در این صنعت تعامل داشته باشند.
بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی برگزارکننده نمایشگاه، بیش از 100 شرکت داخلی و خارجی از 15 کشور جهان در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت. در نمایشگاه صنعت ساختمان بیمارستان 1402 علاوه بر شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز بیمارستان، موسسات دولتی و خصوصی مرتبط با این فعالیت نیز حضور خواهند داشت. این نهادها شامل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان نظام ساختمانی، سازمان نظام پزشکی و انجمن های تخصصی مرتبط با صنعت ساخت و ساز بیمارستان می باشد.
نمایشگاه بیمارستان سازی 1402

تقویم نمایشگاه های ساختمان و تجهیزات بیمارستانی

هشتمین نمایشگاه بیمارستان سازی تجهیزات و امکانات بیمارستانی 1402 از 12 تا 15 دی ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه یکی از مهمترین رویدادهای مرتبط با صنعت بیمارستان سازی در ایران است و فرصتی برای شرکت های داخلی و خارجی فعال در این صنعت محسوب می شود تا آخرین دستاوردهای خود را ارائه دهند.

تقویم نمایشگاه های ساختمان و تجهیزات بیمارستانی

محل برگزاری نمایشگاه بین المللی بیمارستانی سازی

محل برگزاری نمایشگاه بین المللی ساختمان، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران می باشد. این مکان در غرب تهران و در کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج واقع شده است.
نمایشگاه بین المللی ساخت بیمارستان ها، تجهیزات و امکانات بیمارستانی در تهران همه ساله برگزار می شود. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های تخصصی بیمارستان سازی در خاورمیانه است و شرکت های داخلی و خارجی تولید کننده تجهیزات و خدمات بیمارستانی در آن حضور دارند.
با ذکر نام نمایشگاه و ساخت غرفه، دل هر کارآفرینی آب می شود، چون نمایشگاه از هر سبک و نوعی باشد، برای بازدیدکنندگان و فروشندگان بسیار سودآور است.
این نمایشگاه بخشی از سودآور ترین نمایشگاه ها است، در این نمایشگاه افراد زیادی از اقوام ایرانی به عنوان ارائه دهنده خدمات حضور دارند و این بهترین فرصت شما برای جلب توجه و کسب درآمد کلان در این سری از نمایشگاه های بیمارستانی است. با این حال، به خاطر داشته باشید که برای شرکت باید غرفه ای را خریداری یا اجاره کرده باشید که در آن بتوانید تجارت کرده و از آنجا شروع کنید زیرا هر تیمی مسئول غرفه سازی نیست، پس با ما همراه باشید تا در مورد غرفه سازی نیز صحبت کنیم.
از آنجایی که این نمایشگاه امسال در سطح بین المللی برگزار می شود، بسیار مورد بازدید قرار گرفته است و می توان گفت که نمایشگاه ساخت بیمارستان و تجهیزات بیمارستانی مورد بازدید هزاران نفر از سراسر جهان است و می توان گفت این مجموعه از نمایشگاه ها بسیار شلوغ است و می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.
اول از همه باید به شما بگوییم که باید بهترین باشید و بهترین استراتژی را با تیم خود داشته باشید تا بتوانید عملکرد بهتری نسبت به سایر رقبا داشته باشید، زیرا حریفان شما هم همین را می خواهند، کار شما بسیار سخت تر است. در ادامه مطلب با مقاله ای در مورد نمایشگاه بیمارستان سازی همراه ما باشید.
محل برگزاری نمایشگاه بین المللی بیمارستانی سازی

هدف از برگزاری نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی

منابع آموزشی می تواند توسط افرادی که در این زمینه کار می کنند در اختیار شما و دیگران قرار گیرد. همچنین مهمانانی از سراسر دنیا در نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی شرکت می کنند.
نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات بیمارستانی برای ساخت و ساز بیمارستان
در این نمایشگاه دو گروه حضور دارند: خریداران و فروشندگان یا ارائه دهندگان خدمات. اگر در دسته دوم قرار می گیرید، شرکت در نمایشگاه تجهیزات و امکانات بیمارستانی می تواند به شما کمک کند تا فروش خود را افزایش دهید و در این صنعت درآمد زیادی کسب کنید.
در رشته خود شناخته شوید و از نمایشگاه تجهیزات پزشکی بهره فراوان ببرید.
این مناسبت همه ساله در اینجا برگزار می شود، اما نه فقط اینجا. نمایشگاه تجهیزات پزشکی از خارج از کشور نیز موجود است، اما در آنجا ریسک بسیار بیشتر خواهد بود. برخی از این اهداف در زیر ذکر شده است.
 • توجه به مسائل کاری خود
 • عرضه محصولات داخلی
 • بهبود چرخه اقتصادی در محیط کسب و کار شما
 • رونق بسیاری از شرکت ها
 • ایجاد تعامل با برند های خارجی حاضر در نمایشگاه

هدف از برگزاری نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی

در این نمایشگاه شما و تعدادی از همکارانتان خدمات خود را به حاضران در نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی ارائه می دهید و هر یک از شما تلاش می کنید تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهید تا بازدید کنندگان با دستان پر نمایشگاه بیمارستان را ترک کنند. پیشنهاد ما این است که در صورت حضور حتما از مترجمان برای تعامل با بازدیدکنندگان خارجی استفاده کنید.
اگر بتوانید نمایندگی شرکت خود را داشته باشید و کالاهای خود را در نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی به نمایش بگذارید، مردم آن را برای مدت طولانی به یاد خواهند آورد. یک استایل عالی برای غرفه شما جلب توجه می کند.
برای تکمیل موفقیت آمیز این مرحله، برنامه ریزی اولیه چیدمان نمایشگاه امکانات و تجهیزات بیمارستانی بسیار مهم است.

در نمایشگاه بیمارستان سازی چه چیزی به نمایش گذاشته می شود؟

در این نمایشگاه شما و غرفه ای که با همکاری تیم غرفه ساز ساخته اید در کنار رقبای خود از سراسر دنیا ایستاده اید و سعی می کنید برای همه کسب درآمد بیشتری داشته باشید.
ساخت تجهیزات بیمارستانی و غرفه های نمایشگاهی تاسیسات
اگر قصد ارائه محصولات و خدمات خود را در این سری از نمایشگاه های تجهیزات بیمارستانی دارید، باید ثبت نام کرده و غرفه بسازید یا اجاره کنید.
غرفه سازی نمایشگاه حرف اول را برای شما می زند
فرض کنید غذای شما آماده سرو است، اما هیچ ظرفی برای سرو ندارید. دقیقا مانند این داستان برای ارائه خدمات یا فروش محصولات در نمایشگاه امکانات بیمارستانی نیاز به یک غرفه دارید تا بتوانید کسب و کار خود را در نمایشگاه راه اندازی کنید و دیده شوید.
اگر می خواهید همه چیز را به بهترین شکل ممکن نشان دهید می توانید از شرکت ما و تیم مجرب آن استفاده کنید و تمام مراحل ساخت غرفه خود را به آن ها بسپارید. همچنین در این نمایشگاه شما محصولات یا خدمات خود را در معرض دید حاضران در نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی قرار می دهید و مردم در صورت پسندیدن از شما خرید می کنند.
برای اطمینان از اینکه همه چیز طبق برنامه پیش می رود و بهترین عملکرد خود را دارید، می توانید از کارمندان مجرب و واجد شرایط غرفه کمک بگیرید. لطفا این بخش را با دقت بخوانید زیرا بسیار مهم است. انتخاب دقیق اعضای تیم و افراد فردی بسیار مهم است زیرا هر عضو باید مجموعه مهارت خاصی داشته باشد و بتواند به طور موثر با مخاطب ارتباط برقرار کند.
 نمایشگاه بیمارستان سازی

اهمیت غرفه سازی نمایشگاه بیمارستان سازی

بعد از ثبت نام قبل از رفتن به نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی تا جایی که می توانید خودتان را آماده کنید. دفتر مرکزی نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی به افراد و شرکت ها اجازه می دهد تا جمعیت قابل توجهی را جذب کنند. انجام هیچ کاری یکی از راه های موفقیت در حرفه شماست.
بهتر است به یاد داشته باشید که ساخت غرفه بسیار مهم است زیرا بدون آن فضایی وجود نخواهد داشت و همه چیز به هم ریخته به نظر می رسد. اگر قصد شرکت در نمایشگاهی را دارید که در حال حاضر برگزار نمی شود، لطفا هزینه این گونه محصولات را بپردازید تا دیگران شاهد پیشرفت شما باشند.
همچنین باید بگوییم که شما نیاز به یک تیم غرفه سازی دارید تا بتوانید غرفه خود را در نمایشگاه بیمارستان راه اندازی کنید، پیشنهاد ما برای این تیم غرفه ساز، تیمی مجرب از غرفه سازان است که به راحتی بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهند.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی در تهران بهترین عرصه برای ارائه آخرین تحولات در این زمینه می باشد. شرکت کنندگان داخلی و خارجی فعال در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مرتبط با این حوزه در این نمایشگاه حضور دارند تا سعی در عرضه محصولات با کیفیت داخلی و ورود به بازارهای خارجی در این حوزه داشته باشند. نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی در تهران، بخش های مختلف از جمله واحدهای مهندسی بیمارستان، فناوری های نوین بیمارستانی و صنایع وابسته مانند تجهیزات ساختمانی و تاسیسات اورژانس، پشتیبانی و بهره برداری از بیمارستان ها (مانند مواد غذایی، خشکشویی، دفع زباله و بازیافت) این سامانه از هوشمند و فناوری اطلاعات بیمارستان دعوت می کند تا با سرمایه گذاری، برنامه ریزی، ارائه و برنامه بر اهمیت صنایع مرتبط در عرصه جهانی بیفزاید و با گذر از بازار خاورمیانه، بستر های جهانی بیشتری را برای ارائه و بازاریابی آن ها هدف قرار دهد.
اهمیت غرفه سازی نمایشگاه بیمارستان سازی

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی در تهران شرکت کرد؟

تهران به عنوان پایتخت ایران و یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان بازار بسیار بزرگی در زمینه خدمات سلامت دارد. با شرکت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی در تهران می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید.
بیمارستان ها برای ارائه خدمات بهداشتی با کیفیت به تجهیزات و امکانات مدرن و به روز نیاز دارند. این موضوع نیاز به بازار بزرگی برای تجهیزات مدرن و نوآورانه ایجاد می کند و شما می توانید با حضور در این نمایشگاه در آن بازار بزرگ شرکت کنید. صنعت بهداشت و درمان در ایران رو به رشد است و با توجه به نیازهای روزافزون بهداشتی جامعه، فرصت های زیادی برای شرکت های مرتبط با این صنعت وجود دارد.
شرکت در این صنعت به شما این فرصت را می دهد که به بهبود سلامت کلی جامعه کمک کنید. تجهیزات و امکانات بیمارستانی از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا به افراد کمک می کنند تا با مشکلات بهداشتی و درمانی کنار بیایند.
چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی تهران بازدید کرد؟
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی تهران یکی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه های صنعت تجهیزات بیمارستانی در ایران است. با بازدید از این نمایشگاه می توانید با جدیدترین محصولات و تجهیزات این صنعت آشنا شده و دانش خود را گسترش دهید. همچنین با متخصصان و کارشناسان این صنعت ارتباط برقرار کنید.
شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی تهران:
 • برنامه ریزی محیط داخلی بیمارستان، مصالح ساختمانی، مصالح و تجهیزات
 • طراحی داخلی بیمارستان
 • طراحی باغ و منظره
 • سیستم های طراحی علائم
 • در و پنجره، سایبان
 • موانع و سلف سرویس
 • بخش تخت و مبلمان
 • اداره بهداشت و حمام
 • بخش دیوار، سقف، کف و سایر مصالح ساختمانی و پوشش
 • سیستم پشتیبانی و عملکرد بیمارستان
 • تجهیزات خشکشویی بیمارستان
 • خدمات مراقبتی
 • مشاور مدیریت بیمارستان
 • بخش کیفیت و اعتبار
 • بخش دفع و بازیافت زباله
 • ساختمان بیمارستان هوشمند و فناوری اطلاعات پزشکی
 • ساختمان هوشمند
 • کابل و شبکه
 • سیستم امنیتی
 • ایمنی نوزاد
 • سیستم تماس با بخش
 • تجهیزات صوتی و تصویری
 • پخش عمومی
 • پخش کننده تماس خودکار

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی در تهران

 • اتوماسیون داروخانه
 • سیستم مدیریت بیمارستان دیجیتال دیجیتال الکترومکانیکی
 • سیستم پشتیبانی و کارایی بیمارستان
 • راه حل جدید بیمارستان دیجیتال
 • سیستم پشتیبانی تصمیم گیری بیمارستان
 • سیستم اطلاعات بالینی
 • برنامه ریزی منابع بیمارستانی
 • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ پزشکی و سیستم داده کاوی
اهمیت حضور در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی تهران، ایران
موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و امکانات بیمارستانی تهران، علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش نام نمایشگاه، بازدید از نمایشگاه و مشاوره در زمینه فروش و شرکت موفق در نمایشگاه است، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، برگزاری کنفرانس ها و سمینارها همیشه فراتر از انتظار شما نیازهای شما را برآورده می کند.
دلایل ایجاد غرفه و حضور موفق در نمایشگاه:
1 نمایش کیفیت محصول و دستاوردهای شرکت در محل نمایشگاه
2 برخورداری از صندلی های vip و cip در غرفه جهت پذیرایی از میهمانان و بازدیدکنندگان و نمایندگی و عقد قرارداد با آن ها
3 مکانی برای تهیه وسایل پذیرایی و هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و ... داشته باشید
4. استفاده از نام و نشان شرکت در جهات مختلف غرفه برای مصارف تبلیغاتی و ... در ارتباط با ساخت غرفه.
5 بیشتر دیده شوید و در ذهن بازدیدکنندگان بمانید
در این مقاله با نمایشگاه تجهیزات آشنا شدید و همچنین سعی کردیم به تمامی سوالات شما در مورد ساخت غرفه پاسخ دهیم و امیدواریم این مقاله مورد پسند شما واقع شده باشد، داشتن غرفه و ساخت آن نیازمند کار و تخصص است. این کار را می توان با قرار دادن تیم های متخصص و واجد شرایط در برنامه خود انجام داد.

آدرس و زمان نمایشگاه بیمارستان سازی

این نمایشگاه در تاریخ 12 الی 15 دی ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزاری می شود .

ثبت نام در نمایشگاه بیمارستان سازی

جهت ثبت نام در نمایشگاه بیمارستان سازی بر روی لینک کلیک کنید .

اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶ و ۳۰۷
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷ - ۴۶۰۴۵۳۳۰
کارخانه : جاده مخصوص کرج، گرمدره ، جنب کارخانه اتمسفر، خیابان سروستان، کوچه سروستان سوم شرقی، کارخانه گروه مهندسی یسنا
تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۱۰۷۶۲۶

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه یسنا می باشد .