جشنواره غذا و نوشیدنی ایران

جشنواره غذا و نوشیدنی بزرگترین رویداد این حوزه در ایران است که با هدف ارتباط مستقیم خریداران و تولیدکنندگان صنعت غذا و نوشیدنی طراحی و برگزار می شود. استفاده از تجهیزات مدرن در صنایع غذایی و نوشیدنی ایمنی و امنیت مواد غذایی را تضمین و نقش اساسی در هدر رفتن منابع ایفا می کند. این نمایشگاه محل گردهمایی سالانه تمامی متخصصان صنعت مذکور است، تمامی افراد فعال این صنعت را قادر می سازد تا با یکدیگر بیشتر آشنا شوند و در نتیجه ریسک سرمایه گذاری در این صنعت را کاهش می دهد.
جشنواره غذا و نوشیدنی امکان ارتباط تجاری با کلیه اقلام، تجهیزات، مواد مصرفی، مواد اولیه و غیره و همچنین حضور و غرفه های همگن صنایع و صنف ها در نمایشگاه، امکان ایده گرفتن و اجرای آن ها را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد که به فروشگاه یا کارخانه تولید غذا و نوشیدنی ارائه می شود.

جشنواره غذا و نوشیدنی ایران

جشنواره غذا و نوشیدنی سرد و گرم ایرانی

نمایشگاه غذا و نوشیدنی با حضور فعالان صنایع غذایی از چند کشور دیگر برگزار می شود و آخرین دستاوردهای صنعت غذا و نوشیدنی به بازدیدکنندگان ارائه می شود تا با روش های نوین رستوران داری و تغذیه آشنا شوید.
جشنواره غذا و نوشیدنی ایران در شهر آفتاب برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف ارائه غذاها و نوشیدنی های سرد و گرم ایرانی اجرا می شود.
همان طور که می دانیم سرعت زندگی در حال افزایش است. تغییر سبک زندگی از جنبه های فرهنگی، اجتماعی و صنعتی تأثیر بسزایی در تولید، تهیه و مصرف مواد غذایی داشته و آن را متحول کرده است.
امروزه جشنواره غذا به بخشی از گردشگری تبدیل شده است زیرا جذابیت های فرهنگی بسیاری را در اختیار گردشگران و پژوهشگران قرار می دهد. برای افرادی که در صنعت غذا و نوشیدنی فعالیت می کنند، این جشنواره فرصتی است تا با حوزه های رستوران داری و صنایع غذایی آشنا شوند.
جشنواره غذا و نوشیدنی ایران با حضور سرآشپزها و اساتید معروف و همچنین دوره های آموزشی مواد اولیه و طرز تهیه آن ها برگزار می شود. این رویداد پس از گذشت پنج سال از برگزاری، جایگاه مطلوبی در کشور به خود اختصاص داده است. با ما همراه باشید و با این نمایشگاه و برگزاری آن بیشتر آشنا شوید.

جشنواره غذا و نوشیدنی سرد و گرم ایرانی

معرفی جشنواره غذا و نوشیدنی ایران

جشنواره غذا و نوشیدنی ایرانیکی از بهترین نمایشگاه های مواد غذایی است. هدف از برگزاری جشنواره غذا، معرفی غذاهای محلی یا بومی و ایرانی و همچنین گسترش جاذبه های گردشگری است.با برگزاری جشنواره غذا و نوشیدنی ایران می توان با ظرفیت های غذای ایرانی به عنوان یکی از بزرگترین مکتب های غذایی دنیا و همچنین استانداردهای بین المللی دنیا آشنا شد.
با برگزاری این نمایشگاه می توان ارتباط مستقیم بین خریداران و تولیدکنندگان صنایع غذایی و نوشیدنی را طراحی و برقرار کرد. صنعت غذا و نوشیدنی از تجهیزات مدرنی استفاده می کند که می تواند ایمنی و امنیت غذایی را به طور کامل تضمین کند و مهمتر از همه نقش مهمی در هدر رفتن منابع داشته باشد.
یکی دیگر از اهداف جشنواره غذا و نوشیدنی ایران گرد هم آوردن تمامی متخصصان صنایع غذایی به منظور دیدار با تمامی فعالان صنایع غذایی است. از سوی دیگر این جشنواره جدیدترین متدهای رستوران داری و صنایع غذایی را در اختیار فعالان صنعت غذا و نوشیدنی کشور قرار می دهد.
نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران (IBIE) با حضور فعالان صنایع غذایی از چند کشور آسیایی، اروپایی و آفریقایی در محل نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار و آخرین دستاوردهای صنعت غذا و نوشیدنی به بازدیدکنندگان ارائه می شود. مرکز انجمن های صنایع غذایی با هدف تحریک فعالیت های تولیدی و حذف حلقه های واسطه از طریق ارتباط مستقیم تجار، برگزاری مستمر این نمایشگاه را در برنامه خود قرار داده است.دوره قبلی این نمایشگاه با استقبال صاحبان صنایع روبرو و در زمینی به مساحت 6800 متر مربع با حضور 94 شرکت برگزار شد.

معرفی جشنواره غذا و نوشیدنی ایران

از ابتدای امسال تاکنون پنج میلیون و 173 هزار تن انواع فرآورده های شیلاتی، دامی، کشاورزی و غذایی به ارزش سه میلیارد و 671 میلیون و 902 هزار دلار از کشورمان صادر شده است که از نظر وزنی 11 درصد و از لحاظ ارزش 24 درصد افزایش داشته است. زمین های قابل کشت، جنگل ها و مراتع طبیعی، آب و هوای متنوع و ذخایر قابل توجه، انرژی خورشیدی و نیروی کار ارزان از جمله مزیت های کشور است که امکان تولید انواع محصولات کشاورزی و مواد غذایی را فراهم می کند. همچنین سهم قابل توجه ایران در تامین مواد غذایی کشورهای همسایه و صادرات مواد غذایی به این مناطق مانند پاکستان، افغانستان، ترکمنستان، روسیه، قزاقستان، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، عراق، کویت، عربستان سعودی، قطر، بحرین،امارات متحده عربی و عمان با حدود 600 میلیون نفر جمعیت نشان از ظرفیت بالای این کشور در زمینه مواد غذایی و نوشیدنی دارد.
صادرات محصولات غذایی به کشورهای همسایه در پنج گروه میوه، سبزیجات، لبنیات، محصولات نباتی، شیرینی و آجیل متمرکز است و توافقات و قراردادهای منطقه ای با کشورهای منطقه شامل همکاری با اوراسیا، توافقنامه اکو، همکاری با عراق است. افغانستان، روسیه و ترکیه و کردستان عراق کمک قابل توجهی به توسعه صنایع غذایی خواهند کرد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران ایران (IBIE) واقع در محل نمایشگاهی شهر آفتاب تهران با حضور بیش از 120 شرکت و حضور ده ها متخصص با هدف هم افزایی در انتقال تجربیات، اطلاعات و ارتباطات تجاری برگزار می شود. این رویداد به بازدیدکنندگان امکان ارتباط تجاری با کلیه اقلام، تجهیزات، مواد مصرفی و مواد اولیه را می دهد و همچنین حضور صنایع و صنوف همگن در نمایشگاه، امکان ایده گرفتن و اجرا را ایجاد می کند.
تولیدات داخلی متعدد از حوزه مواد غذایی و نوشیدنی دارای ظرفیت صادراتی قابل توجهی است و ماهیت حضور و باز بودن غرفه در این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای همکاری های آتی در اختیار غرفه داران و بازدیدکنندگان قرار می دهد.
از جمله دلایل اهمیت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران (IBIE) می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• محصولات و دستاوردهای شرکت را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید و شناخت برند خود را افزایش دهید
• مکانی برای تهیه لوازم پذیرایی و هدایای تبلیغاتی، کاتالوگ و ... داشته باشید
• استفاده از نام و نشان شرکت در قسمت های مختلف غرفه برای مقاصد تبلیغاتی
• سهولت در جذب مخاطبان هدف در بازار عظیم صنایع غذایی و نوشیدنی ایران و جهان و تبدیل مخاطب به مشتری، مشتری فعلی به مشتری ثابت.
• و در نهایت از نظر ساخت غرفه بیشتر به چشم بیاید و در ذهن بازدیدکنندگان بماند.

 نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران

اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران (IBIE) عبارتند از:
• رشد کسب و کار
• اشتغال‌زایی
• افزایش فعالیت های تجاری بین المللی
• توسعه کیفیت محصول برای مصرف کنندگان
• معرفی نوشیدنی ها و چای های محلی
• معرفی فناوری های نوین در این صنعت
• فرهنگ‌سازی مصرف صحیح نوشیدنی‌ها
گروه ها و دسته بندی های اصلی محصولات در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران:
• گروه محصول: آب، آب میوه، چای،دمنوش، قهوه، ماءالشعیر، دوغ، آب میوه های سنتی، نوشابه و نوشابه های انرژی زا.
• گروه مواد اولیه تولید: کنسانتره، شیرخشک، پودرشیر، افزودنی، رنگ های خوراکی، اسیدسیتریک
• گروه مواد اولیه و بسته بندی صنعت نوشیدنی و نوشیدنی: مواد چاپ، جلد بسته بندی، کاغذ، مقوا، فویل آلومینیوم، قوطی، شیشه و پریفرم.
• گروه ماشین آلات داخلی و خارجی: تولید، پاستوریزه،استریلیزاسیون، پر کردن، آسیاب قهوه، شیرینگ، بسته بندی، حمل و نقل و کدگذاری.
• تولیدکنندگان مواد خام: شرکت ها و کشاورزانی که مواد اولیه مانند میوه، سبزیجات، گندم و غلات را تولید می کنند.
•فراوری‌ کنندگان: کارخانه هایی که مواد خام را فرآوری کرده و به محصولات آماده مصرف تبدیل می کنند، از جمله کارخانه های تولید غذاهای فرآوری شده.
• تولیدکنندگان مواد غذایی: شرکت هایی که محصولات آماده مصرف مانند لبنیات، نوشیدنی ها، تنقلات و محصولات تازه تولید می کنند.
• توزیع کنندگان و خرده فروشان: شرکت ها و فروشگاه هایی که غذا و نوشیدنی را به مصرف کنندگان نهایی عرضه می کنند.
• تولیدکنندگان و تجار خوراک دام: شرکت هایی که خوراک دام و خوراک ماهی را تولید یا وارد می کنند.
• تکنسین ها و تجهیزات صنایع غذایی: شرکت ها و کارگاه هایی که تجهیزات و دستگاه های مرتبط با فرآیندهای صنایع غذایی و نوشیدنی را تولید می کنند.
• خدمات مرتبط با صنایع غذایی: شرکت ها و کارشناسان در زمینه مشاوره، آزمایشگاه، حمل و نقل، بسته بندی و مدیریت کیفیت محصولات غذایی.
• شرکت های مرتبط با رستوران ها و خدمات غذایی: رستوران ها، فست فودها و خدمات مربوط به تهیه و توزیع غذا به مشتریان عمومی.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی تهران (IBIE) با غرفه داران؟

با طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و نوشیدنی ایران (IBIE) در محل نمایشگاهی شهر آفتاب تهران می توان محصولات را بهتر به نمایش گذاشت و موفقیت در این نمایشگاه مستلزم یک غرفه نمایش حرفه ای است.در این راستا شرکت های با تجربه و تخصص در زمینه غرفه سازی، ثبت نام در نمایشگاه و برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، برگزاری همایش ها و سمینارها نیاز های شما را پاسخ خواهند داد.
• تجربه چندین ساله در شناخت بازار هدف و رصد نیازهای مخاطبان برای پاسخگویی بهتر در زمینه شرکت در نمایشگاه.
• طراحی و ساخت غرفه بر اساس آخرین متدهای بازاریابی جهانی
• اجرای بسیاری از سازه های نمایشگاهی
• ارائه نکات موفقیت در نمایشگاه ها و جذب خریداران
• تعرفه مناسب نسبت به سایراپراتورها در این زمینه و تضمین کیفیت کار
• تسهیل گشت و گذار در نمایشگاه با مترجم و راهنما
• رزرو صندلی هایVIP و CIP برای پذیرایی از مهمانان و بازدیدکنندگان و تعیین نمایندگی و قرارداد با آن ها و همچنین توافق برای فرصت ها و تاریخ های همکاریb2b برای نمایشگاه ها.
• درصد بالای رضایت مشتریان و کاربران در نمایشگاه های مختلف

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بینالمللی صنایع غذایی

مزایای برگزاری جشنواره غذا و نوشیدنی ایران

در نمایشگاه غذاها و نوشیدنی های ایران غرفه های زیادی برپا می شود که انواع غذاهای سرد و گرم ایرانی، غذاهای محلی و نوشیدنی های سرد و گرم به نمایش می آید.این نمایشگاه ها معمولا یکی از پربازدیدترین نمایشگاه هایی است که هر ساله در تهران و شهرستان ها برگزار می شود.
مزایای انتخاب شده برای گروه های این جشنواره یا نمایشگاه عبارتند از:
• حضور شرکت ها و کارخانجات تولید مواد غذایی: برای اینکه فعالان صنایع غذایی محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهند، در نمایشگاه های مواد غذایی و نوشیدنی شرکت می کنند. آن ها حتی می توانند مشتریان بسیاری از کشورهای دیگر را به شرکت صنایع غذایی خود جذب کنند. بنابراین شرکت در جشنواره غذا و نوشیدنی ایران و ملل شهر آفتاب بهترین فرصت برای دیده شدن است.
• بهره گیری از خرده فروشان و صاحبان فروشگاه های بزرگ مواد غذایی: به عنوان مثال، نمایشگاه ها دارای انواع مواد غذایی از قبیل تنقلات، کنسرو، غذاهای آماده و نیمه آماده و ... با قیمت های مناسب و شرایط خاص می باشند. در نتیجه صاحبان فروشگاه های مواد غذایی می توانند از این مزیت بهره مند شوند.
• بهره گیری از افراد عادی: با بازدید از جشنواره غذا و نوشیدنی ایران، افراد می توانند از قیمت بهتر و کیفیت خوب غذا بهره مند شوند و خرید کنند.

مزایای برگزاری جشنواره غذا و نوشیدنی ایران

شرکت در نمایشگاه و ایجاد غرفه نمایشگاهی

برای شرکت در نمایشگاه باید غرفه ای جذاب داشته باشید.به یاد داشته باشید که ظاهر غرفه شما در واقع چهره واقعی برند شماست. غرفه شما باید به گونه ای باشد که اعتبارات لازم را برای شما به ارمغان بیاورد.
کارکنان غرفه باید سعی کنند از هر فرصتی برای جلب توجه بازدیدکنندگان به غرفه خود استفاده کنند. مهمتر از همه، همه کارکنان غرفه باید اطلاعات لازم و کافی را در مورد هر غذا و نوشیدنی داشته باشند. خدمه غرفه باید برای حفظ نشاط و شادابی خود تلاش کنند تا از هر گونه بی تفاوتی نسبت به وظایف غرفه جلوگیری کنند. برای شرکت در این جشنواره می توانید به سایت https://exhibiran.com و یا به آدرس تهران، مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های 66453976-66453576 تماس بگیرید.

شرکت در نمایشگاه و ایجاد غرفه نمایشگاهی

آخرین کلام

برای بهبود و توسعه کسب و کار، یکی از بهترین و موثرترین روش ها پس از حمایت های دولتی از بخش صادرات و جلوگیری از واردات بی رویه، شرکت در جشنواره ها یا نمایشگاه ها است. هدف ما در این مقاله این بود که شما را با نمایشگاه غذا و نوشیدنی ایران آشنا کنیم.

اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶ و ۳۰۷
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷ - ۴۶۰۴۵۳۳۰
کارخانه : جاده مخصوص کرج، گرمدره ، جنب کارخانه اتمسفر، خیابان سروستان، کوچه سروستان سوم شرقی، کارخانه گروه مهندسی یسنا
تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۱۰۷۶۲۶

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه یسنا می باشد .