نمایشگاه بین المللی آسانسور ، بالابر ، پله برقی 1402

نمایشگاه بین المللی آسانسور بالابر و پله برقی یکی از بزرگترین رخدادها و رویدادهای صنعتی در ایران در حوزه آسانسور و بالابرها است نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات جانبی تهران فرصتی است بسیار مهم تا شرکت‌های فعال در صنعت آسانسور و بالابر دستاوردها و محصولات با کیفیت و مناسب خود را در معرض بازدید متخصصان و دست‌اندرکاران این صنعت قرار دهند .
در بیشتر سال‌ها در این نمایشگاه کشورهایی مانند تایوان ایتالیا آلمان ژاپن ترکیه سوئیس چین کرواسی و کره جنوبی در زمینه تولید انواع آسانسور بالابر و پله برقی شرکت می‌کنند .
نمایشگاه آسانسور و پله برقی
طبق گزارش غرفه سازی یسنا نمایشگاه آسانسور از ۲۳ تیر ماه الی ۲۶ تیرماه سال ۱۴۰۲ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران واقع در شمال تهران حوالی منطقه جنوب شرقی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد .
برگزار کننده این نمایشگاه اتاق تعاون ایران است و اگر شما عزیزان قصد شرکت در این نمایشگاه را دارید ابتدا باید مراحل ثبت نام را انجام داده و سپس مجوز های مورد نیاز برای ساخت غرفه را به دست آورید 
شما برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی آسانسور میتوانید به آدرس زیر مراجعه بفرمایید .
 www.iranconfair.ir

هدف نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

شرکت در این دوره از نمایشگاه آسانسور و پله برقی به شما در جذب مشتری جدید و موفقیت در تبلیغات به شما کمک میکند شما با حضور خود در این نمایشگاه می‌توانید از فرصت‌ها استفاده کنید تا با سایر شرکت‌ها و فعالان در این حوزه آشنا شوید و رقیبان خود را بشناسید و روابط تجاری خود را با مشتریان برقرار کنید .

علت برگزاری این نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات وابسته یکی از بزرگترین اتفاقات و رویدادهای صنعت آسانسور و پله برقی در کشور است که هر ساله این نمایشگاه برگزار می شود این نمایشگاه به منظور معرفی و به اشتراک گذاشتن محصولات و فناوری‌های جدید در حوزه آسانسور و پله برقی فعالیت می‌کند .

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه پله برقی

موفقیت شما در این نمایشگاه تنها با شرکت شما در این نمایشگاه امکان‌پذیر نیست و داشتن غرفه بسیار مناسب و با طراحی بسیار عالی نیز بی تاثیر نخواهد بود اگر شما عزیزان به دنبال شرکت در این نمایشگاه هستید می‌توانید با گروه غرفه‌سازی یسنا تماس حاصل فرمایید تا طراحی مناسب برای غرفه خود داشته باشید شرکت در این نمایشگاه می‌تواند به شما در صنعت آسانسور و بالابری و به دست آوردن مشتری‌های جدید بسیار کمک کند و شما در این نمایشگاه می‌توانید محصولات با کیفیت خود را در معرض دید عموم قرار دهید تا محصولات شما به فروش برسد .

هزینه غرفه سازی یسنا در نمایشگاه آسانسور

اگر شما به دنبال یک قیمت برای غرفه سازی در این نمایشگاه هستید باید به اطلاع شما برسانیم که غرفه‌سازی قیمت مشخصی ندارد و قیمت‌ها با توجه به ویژگی‌ها و نیازهای مورد نیاز شما اوت است از ویژگی‌هایی که می تواند باعث ایجاد تغییر در این قیمت‌ها شود می‌توان به رنگ آمیزی ، نورپردازی ، نوع مبلمان ، تعداد مبلمان ، میز کار ، جنس پوشش کف و ... اشاره کرد .

جمع بندی

نمایشگاه بین المللی آسانسور یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های جهان در صنعت آسانسور و تجهیزات وابسته به آن است این نمایشگاه هر سال در کشورهای مختلفی به ویژه ایران برگزار می‌شود در کشورهای مختلف جهان این نمایشگاه برگزار می‌شود و فرصتی است برای مهرفی محصولات و فناوری‌های به روز مرتبط با صنعت آسانسور به بینندگان و شرکت کنندگان در این صنعت .

اطلاعات تماس با ما
تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷
خدمات اصلی ما در شرکت غرفه سازی یسنا بر روی مشاوره، مدیریت و برگزاری همایش و سمینارهای سازمانی، ساخت غرفه های نمایشگاهی  و غرفه سازی نمایشگاهی، و بطور کل مدیریت رویدادهای سازمانی در زمینه های گوناگون متمرکز است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت غرفه سازی یسنا می باشد .