نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌ها چای قهوه و صنایع وابسته 1402

دهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی‌های تهران ۱۴۰۲ با همکاری روابط عمومی شرکت‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در شهریور ماه برگزار خواهد شد این نمایشگاه برای تولید کنندگان در این صنعت فرصتی طلایی را به وجود می‌آورد تا محصولات با کیفیت خود را در معرض دید افراد قرار دهند و فروشی فوق العاده با درآمدی بالا داشته باشند البته علاوه بر تولید کنندگان مصرف کنندگان نیز این فرصت را دارند تا با برندها و مارک‌های مختلف قهوه و آبمیوه آشنا شوند و بهترین مارک را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنند .
نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌ها چای قهوه و صنایع وابسته 1402
طبق گزارش غرفه‌سازی یسنا این نمایشگاه امسال نیز از تاریخ ۱۶ شهریور ماه الی ۱۹ شهریور ماه سال ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران واقع در شمال تهران حوالی منطقه جنوب شرقی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود باید به خدمت شما برسانیم برگزار کننده این نمایشگاه شرکت نمایشگاهی چیستا است شما برای شرکت در این نمایشگاه ابتدا باید ثبت نام‌های لازم و مجوزهای مورد نیاز برای برپایی غرفه خود را به دست آورید شما برای ثبت نام در این نمایشگاه می‌توانید به صفحه رسمی شرکت نمایشگاهی چیستا به آدرس زیر مراجعه فرمایید .
www.chistafair.com

محصولات و کالا های موجود در این نمایشگاه

هر نمایشگاه چه در سطح کشور استان یا بین المللی با اهداف مشخصی برگزار می‌شود و هدف نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌ها فرهنگسازی و استفاده صحیح از انواع نوشیدنی‌ها می‌باشد .
در دهمین دوره از نمایشگاه‌های بین‌المللی نوشیدنی‌ها کالاهایی مانند آب ، انواع آبمیوه ، دمنوش ، چای ، قهوه ، ماشعیر ، انواع نوشیدنی‌های گازدار ، رنگ‌های خوراکی ، و ... موجود میباشد .

غرفه سازی در این نمایشگاه چای و قهوه

همانطور که در بالاتر نیز گفته شد هر نمایشگاه با اهداف خاصی ساخته می‌شود ما با توجه به این اهداف متوجه می‌شویم در نمایشگاه‌هایی که مربوط به صنعت و حوزه فعالیت ما است اگر شرکت کنیم می توانیم موفقیتی بسیار در حوزه خود به دست آوریم و محصولات خود را به روشی آسوده و آسان به فروش برسانیم پس اگر شما هم به دنبال شرکت در این نمایشگاه هستید می‌توانید با کارشناسان گروه غرفه‌سازی یسنا تماس حاصل فرمایید .

هزینه غرفه سازی یسنا در نمایشگاه چای و قهوه

اگر به دنبال قیمتی مشخص برای ساخت غرفه نمایشگاه هستید باید به خدمت شما برسانیم که قیمت خاصی برای ساخت غرفه نمی‌توان تنگ کرد زیرا این قیمت با توجه به خواسته‌های مورد نیاز شما افزایش کاهش می‌یابد از مواردی که باعث تفاوت در قیمت‌ها می‌شود می‌توان به رنگ آمیزی ، مبلمان ، میز کار ، نورپردازی ، تبلیغات و... اشاره کرد .
پس اگر شما هم به دنبال شرکت در این نمایشگاه هستید و به دنبال ساخت غرفه هستید به خدمت شما می‌رسانم که می‌توانید با گروه غرفه‌سازی یسنا تماس بفرمایید و کارشناسان با تجربه ما اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند و راهنمایی‌های لازم را بفرمایید تا شما عزیزان بدون هیچ شک و تردیدی در این نمایشگاه شرکت کنید .
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی: تهران، بلوار جنت آباد مرکزی، برج طوبی، واحد ۳۰۶ و ۳۰۷
۴۴۶۰۷۸۲۳ - ۴۴۶۰۷۸۲۲ - ۴۴۴۳۰۹۲۷ - ۴۶۰۴۵۳۳۰
کارخانه : جاده مخصوص کرج، گرمدره ، جنب کارخانه اتمسفر، خیابان سروستان، کوچه سروستان سوم شرقی، کارخانه گروه مهندسی یسنا
تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۱۰۷۶۲۶

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه یسنا می باشد .